Žufánek Hruškovica 45% 0,5l

Žufánek Hruškovica 45% 0,5l

579 Kč Do Obchodu
Dostupnost Skladem
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Ovocné destiláty
Výrobce Žufánek
Prodejce Dramroom
EAN 8594053940502
Více o produktu

Žufánek Hruškovica 45% 0,5l je vynikajícím zástupcem kategorie Ovocné destiláty, kde se odráží kvalita a tradice značky Žufánek. Tento alkoholický produkt se odlišuje svým jedinečným ovocným výrazem, harmonickou chutí a jemným aroma. Žufánek Hruškovica 45% 0,5l je ideální pro ty, kteří hledají prvotřídní destilát, jenž vyniká nadprůměrnou kvalitou a autentickým charakterem. Kupte si Žufánek Hruškovica 45% 0,5l od značky Žufánek za cenu 579 Kč a vychutnejte si opravdovou chuť ovoce v každé kapce.

Popis produktu Žufánek Hruškovica 45% 0,5l

Hruškovica 45% 0,5l Charakteristické vlastnosti této lahodné odrůdy dodávají destilátu dlouhotrvající chuť po máslových hruškách. Při přípravě kvasu a samotné výrobě je dodržován stejně pečlivý postup jako u naší slivovice. Vybíráme proto jen ty nejkvalitnější hrušky odrůdy Williams pocházející výhradně z moravských ovocných sadů. Důraz je kladen na speciálním způsob kvašení, díky kterému do destilátu přeneseme všechny aromatické a chuťové prvky. Na výrobu 1 litru Hruškovice z roku 2017 jsme potřebovali přesně 12,5 kg šťavnatých hrušek. Námi doporučovaná teplota podávání a skladování je kolem 18°C.

Kupte si Žufánek Hruškovica 45% 0,5l za 579 Kč v obchodě DramroomKoupit

Informace o Žufánek Hruškovica 45% 0,5l

V obchodě Dramroom máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte Žufánek Hruškovica 45% 0,5l ještě dnes jen za 579 Kč v obchodě DramroomKoupit hned

Často kladené otázky o Žufánek Hruškovica 45% 0,5l

Jaká je nejnižší cena Žufánek Hruškovica 45% 0,5l?

✅ Produkt Žufánek Hruškovica 45% 0,5l můžete koupit již od 579 Kč v eshopu Dramroom.

Kde je možné koupit Žufánek Hruškovica 45% 0,5l?

✅ Tento produkt Žufánek Hruškovica 45% 0,5l si můžete koupit například v obchodě Dramroom.

Je Žufánek Hruškovica 45% 0,5l skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt Žufánek Hruškovica 45% 0,5l skladem. Dostupný je i v eshopu Dramroom.

Jaký má EAN kód produkt Žufánek Hruškovica 45% 0,5l?

✅ Produkt Žufánek Hruškovica 45% 0,5l má EAN kód : 8594053940502

Nezaujal vás produkt Žufánek Hruškovica 45% 0,5l? Vyberte si podobné zboží:

Palírna Radlík Radlík Slivovice 50% 0,5lPalírna Radlík Radlík Slivovice 50% 0,5lRadlík Slivovice 50% Radlík tentokrát sáhl po trochu klasičtější a přitom vlastně divočejš.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 599 Kč

Raspenava distillery Raspenava Ginger 48% 0,5lRaspenava distillery Raspenava Ginger 48% 0,5lRaspenava Ginger 48%.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 290 Kč

Raspenava distillery Raspenava Red Grep 44% 0,5lRaspenava distillery Raspenava Red Grep 44% 0,5lRaspenava Red Grep 44% Ve vůni je až olejnatě svěží. V chuti pak jako byste loupali čerstv.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 290 Kč

PALAVA DISTILLERY Palava Višňovice 45% 0,5lPALAVA DISTILLERY Palava Višňovice 45% 0,5lPalava Višňovice 45% Višňovice není destilát, který běžný člověk nepije každý den.  T.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 649 Kč

PALAVA DISTILLERY Palava Slivovice 45% 0,5lPALAVA DISTILLERY Palava Slivovice 45% 0,5lPalava Slivovice 45% 0,5l PALAVA DISTILLERY je mladý rodinný lihovar schovaný pod kopci Pá.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 649 Kč

PALAVA DISTILLERY Palava Hruškovice Williams 42% 0,5lPALAVA DISTILLERY Palava Hruškovice Williams 42% 0,5lPalava Hruškovice Williams 42% PALAVA DISTILLERY je mladý rodinný lihovar schovaný pod kop.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 999 Kč

Zámecký ovocný lihovar Blatná Blatenská Malinovice 45% 0,2lZámecký ovocný lihovar Blatná Blatenská Malinovice 45% 0,2lBlatenská Malinovice 45% 0,2l Destilace proběhla na dvoukotlíkové aparatuře. Vyniká nádher.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 479 Kč

Podorlická palírna Podorlická Třešňovice 50% 0,5lPodorlická palírna Podorlická Třešňovice 50% 0,5lPodorlická Třešňovice 50% Na výrobu Podorlické třešňovice se využívá nejkvalitnější ovoce.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 549 Kč

Zámecké sady Chrámce BIO Pálenka ze švestek odrůdy Tegera 50,6% 0,5lZámecké sady Chrámce BIO Pálenka ze švestek odrůdy Tegera 50,6% 0,5lBIO Pálenka ze švestek odrůdy Tegera 50,6 % Tegera je ranná odrůda švestek, která dozrává.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 799 Kč

Zámecké sady Chrámce BIO Pálenka z višní odrůdy Morellenfeuer 50,6 % 0,5lZámecké sady Chrámce BIO Pálenka z višní odrůdy Morellenfeuer 50,6 % 0,5lBIO Pálenka z třešní odrůdy Morellenfeuer 50,6 % Destilát z višní je vzácnost. O to víc, k.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 999 Kč