Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Lahve ginu |
| Výrobce | Whitley Neill |
| Prodejce | Dramroom |
| EAN | 5011166057710 |
| Více o produktu | |
Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l je prvotřídní gin značky Whitley Neill. Tento gin je známý svou jedinečnou chutí a kvalitou. Ideální volba pro přípravu koktejlů nebo pro popíjení samotného. Vynikající kvalita za cenu 622 Kč. Dovolte si luxus v podobě nádherné lahve plné chutného ginu. Produkt je k dostání v online obchodech a porovnávačích cen.
Popis produktu Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l
Whitley Neill Pink Grapefruit - gin inspirovaný citrusy, které rostou ve Španělsku, tento ručně vyrobený gin je infúzovaný Iberským růžovým grapefruitem. V ústech má tento gin delikátní sladkost s citrusovými tóny, které dávají cestu k otevření grapefruitové chuti. Rostliny: jalovec, korianderové semínka, kůra skořice Cassia, kořen Oris, kořen, Angelica, lékořice, sladký pomeranč, citrónová kůra, růžový grapefruit, limetka, květy, hřebíček, heřmánek.
Kupte si Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l za 622 Kč v obchodě DramroomKoupit
Informace o Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l
V obchodě Dramroom máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.
Kupte Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l ještě dnes jen za 622 Kč v obchodě DramroomKoupit hned
Často kladené otázky o Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l
Jaká je nejnižší cena Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l?
✅ Produkt Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l můžete koupit již od 622 Kč v eshopu Dramroom.
Kde je možné koupit Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l?
✅ Tento produkt Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l si můžete koupit například v obchodě Dramroom.
Je Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l skladem a připravený na odeslání?
✅ Ano, momentálně je produkt Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l skladem. Dostupný je i v eshopu Dramroom.
Jaký má EAN kód produkt Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l?
✅ Produkt Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l má EAN kód : 5011166057710
Nezaujal vás produkt Whitley Neill Pink Grapefruit gin 0.7l? Vyberte si podobné zboží:
Hombre's Gin Hombre's Raspberry Gin 41% 0,7lHombre's Rapsberry Gin 41% 0,7l
Jak vyjádřit chuť malin z českého lesa ve spojení s tím ne..
⭐⭐⭐⭐⭐
799 Kč
Hombre's Gin Hombre's Lychee Gin 41% 0,7lHombre's Lychee Gin 41% 0,7l
Co se stane, když se potká ten nejkvalitnější jalovec s netra..
⭐⭐⭐⭐⭐
799 Kč
Hombre's Gin Hombre's Handcrafted Premium gin 43,6% 0,7lHombre's Handcrafted Premium gin 43,6%
Aby se zaručila skvělá chuť, aroma a vybalancovaná..
⭐⭐⭐⭐⭐
990 Kč
Hombre's Gin Hombre's Handcrafted Original gin 41% 0,7lHombre's Handcrafted Original gin 41%
Unikátní výběr jen těch nejlepších botanicals z celé..
⭐⭐⭐⭐⭐
799 Kč
Hombre's Gin Hombre's Grapefruit Gin 41% 0,7lHombre's Grapefruit Gin 41% 0,7l
Receptura HOMBRES GRAPEFRUIT Ginu, jejíž podstatou je jem..
⭐⭐⭐⭐⭐
799 Kč
Žufánek Oktagon gin 45% 0,5lŽufánek Oktagon gin 45%
Deset let, jedna vášeň. Tisíce hodin odříkání, pot a nespočet neza..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 299 Kč
Destilérka Svach (Svachovka) Svachovka Gin Jaro 46% 0,5lSvachovka Gin Jaro 46%
Suroviny do jarního ginu se sbírali na jaře 2021. V okolí Svachovk..
⭐⭐⭐⭐⭐
649 Kč
Žufánek OMG Oh My Gin 45% 0,1l..
⭐⭐⭐⭐⭐
149 Kč
Garage22 Pride gin 2026 42% 0,5lGarage22 Pride gin 2026 42% 0,5l
Oslavte rozmanitost a svobodu ve stylovém lesku! Jako už..
⭐⭐⭐⭐⭐
690 Kč
GALLI DISTILLERY GALLI's Citrus Mint Gin 43% 0,5lGALLI's Citrus Mint Gin 43%
Tetno gin z dílby GALLI Distillery je postaven na velejemném o..
⭐⭐⭐⭐⭐
549 Kč
