Tequila Rose

Tequila Rose

550 Kč Do Obchodu
Dostupnost Skladem
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Ostatní
Výrobce Tequila Rose
Prodejce Dramroom
EAN 85592140358
Více o produktu

Tequila Rose je tajemným a osvěžujím artiklem z našeho sortimentu v kategorii Ostatní. Tento alkoholický produkt, který pochází od renomované značky Tequila Rose, určitě najde své místo ve vaší domácí nabídce. Ať už preferujete sladké či hořké, jedno je jisté – Tequila Rose vás ohromí svou intenzitou a jedinečnou chutí. A to vše za výhodnou cenu 550 Kč. Srovnávač cen vám umožní zkontrolovat, že se opravdu jedná o neodolatelnou nabídku. Tento produkt si můžete dopřát pro radost, na oslavu či jen tak pro relaxaci. Se Tequila Rose získáte kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.

Popis produktu Tequila Rose

Likér Tequila Rose se vyrábí smícháním tequily s jahodami a smetanou. Pokud máte rádi krémové likéry obsahující whisky, ale potrpíte si i na něco, co má trochu říz, potom jste na správné adrese. Tequila Rose má nakyslost, která vyvažuje její krémovitost, ale přesto je sladká. Tequila Rose je plněna do stylových černých lahví, má 17 % alkoholu a servíruje se na led. Své uplatnění nalezne také v kávě a v mnoha koktejlech a long drincích.

Kupte si Tequila Rose za 550 Kč v obchodě DramroomKoupit

Informace o Tequila Rose

V obchodě Dramroom máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte Tequila Rose ještě dnes jen za 550 Kč v obchodě DramroomKoupit hned

Často kladené otázky o Tequila Rose

Jaká je nejnižší cena Tequila Rose?

✅ Produkt Tequila Rose můžete koupit již od 550 Kč v eshopu Dramroom.

Kde je možné koupit Tequila Rose?

✅ Tento produkt Tequila Rose si můžete koupit například v obchodě Dramroom.

Je Tequila Rose skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt Tequila Rose skladem. Dostupný je i v eshopu Dramroom.

Jaký má EAN kód produkt Tequila Rose?

✅ Produkt Tequila Rose má EAN kód : 85592140358

Nezaujal vás produkt Tequila Rose? Vyberte si podobné zboží:

Raspenava distillery Raspenava Mandlový Velvet 34% 0,7lRaspenava distillery Raspenava Mandlový Velvet 34% 0,7lRaspenava Mandlový Velvet 34% Intenzivní sladká vůně vás zláká k ochutnání tohoto likéru... ⭐⭐⭐⭐⭐ 599 Kč

Raspenava distillery Raspenava Nugátový Velvet 30% 0,7lRaspenava distillery Raspenava Nugátový Velvet 30% 0,7lRaspenava Nugátový Velvet 30% Hebký a výrazně oříškový likér, se kterým se nebudete nudit... ⭐⭐⭐⭐⭐ 549 Kč

Raspenava distillery Raspenava Kokosový Velvet 30% 0,7lRaspenava distillery Raspenava Kokosový Velvet 30% 0,7lRaspenava Kokosový Velvet 30% Kokos, ale trochu jinak. Dospělejší chuť, než kterou byste č.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 549 Kč

Včelařství Sláma Medovina z Vysočiny višňová 13% 0,5lVčelařství Sláma Medovina z Vysočiny višňová 13% 0,5lMedovina z Vysočiny višňová 13% Výrazná aromatická chuť višně dodává medovině zajímavý nád.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 179 Kč

Podorlická palírna Podorlický Borůvkový likér Ghost 32% 0,5lPodorlická palírna Podorlický Borůvkový likér Ghost 32% 0,5lBorůvkový likér Ghost 32% Ghost je likér, který nicnepřikrášluje. Tady se jedná o čistou c.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 949 Kč

Hřebečská medovina Višňová 12% 0,5lHřebečská medovina Višňová 12% 0,5lHřebečská medovina Višňová 12% Spojuje jemnou sladkost medu s osvěžující kyselostí zralých.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 249 Kč

Hřebečská medovina Vanilková 12% 0,5lHřebečská medovina Vanilková 12% 0,5lHřebečská medovina Vanilková 12% Jemná, harmonická a elegantní – ideální jako dárek i pro.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 249 Kč

Hřebečská medovina Jemná 12% 0,5lHřebečská medovina Jemná 12% 0,5lHřebečská medovina Jemná 12% Bez přidaných koření či bylin, aby vynikla autentická chuť a.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 249 Kč

Hřebečská medovina Chilli 12% 0,5lHřebečská medovina Chilli 12% 0,5lHřebečská medovina Chilli 12% Nejdřív med. Pak lehce po tlamě. Hřebečská medovina Chilli s.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 249 Kč

Agnes Zelená Bohdaneč Agnes Kmínka 35% 0,5lAgnes Zelená Bohdaneč Agnes Kmínka 35% 0,5lAgnes Kmínka 35% 0,5l Kmínka je likérová legenda. V Agnes na ní změnili oproti zavedeným p.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 379 Kč