Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Rumy |
| Výrobce | Silver Seal Whisky Company |
| Prodejce | Dramroom |
| Více o produktu | |
Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018 je prémiový rum od renomované značky Silver Seal Whisky Company. Pro svou jedinečnou chuť a aroma je vysoce ceněn mezi znalci a milovníky rumu. Je vyráběn podle tradičních metod, které garantují nejvyšší kvalitu. Ať už jste sběratel nebo jen hledáte něco speciálního na své domácí mini bar, Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018 určitě nezklame vaše očekávání. Vychutnejte si tento vynikající rum za neodolatelnou cenu 179 Kč.
Popis produktu Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018
Výrobce: Silver Seal Země původu: Barbados, Guyana, Jamajka Země lahvování: Skotsko Obsah alkoholu: 57% Popis: Tento námořní rum byl vytvořen ve spolupráci s Francesco Mattonettim. Vědomosti a vášeň Francesca činí tento rum autentickým „starým stylu rumu“. Tropické směsi z Demerary, Barbadosu a Jamajky byly pro tuto lahev smíchány dohromady. Počet lahví: Toto je limitovaná edice s 1 415 lahvičkami. Degustační poznámky: Barva: Bohaté zlatá. Vůně: Intenzivní, tóny kokosu, karamelu, citrusů. ¨Chuť: Plná, karamel, tóny kokosu, koření, citrusů, čokolády, lékořice. Dokončení: Trvající.
Kupte si Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018 za 179 Kč v obchodě DramroomKoupit
Informace o Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018
V obchodě Dramroom máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.
Kupte Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018 ještě dnes jen za 179 Kč v obchodě DramroomKoupit hned
Často kladené otázky o Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018
Jaká je nejnižší cena Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018?
✅ Produkt Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018 můžete koupit již od 179 Kč v eshopu Dramroom.
Kde je možné koupit Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018?
✅ Tento produkt Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018 si můžete koupit například v obchodě Dramroom.
Je Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018 skladem a připravený na odeslání?
✅ Ano, momentálně je produkt Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018 skladem. Dostupný je i v eshopu Dramroom.
Nezaujal vás produkt Silver Seal Whisky Company Silver Seal Old Navy Edition 2018? Vyberte si podobné zboží:
Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 52,5% 52,5% 0,7 l..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 050 Kč
Clairin Ansyen Vaval 49 Mois Cask Va16Cr-2 48,2% 0,7 lTato láhev je fascinujícím dokladem haitského rumového řemesla a patří do exkluzivní řady..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 670 Kč
Savanna Unshared Cask Czech Republic 2026 59,2% 0,5 lLahve budou expedovány nejdříve KONCEM ČERVENCE. čASOVĚ OMEZENÁ AKČNÍ CENA 2490,- Unikátní..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 490 Kč
Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 55% 55,0% 0,7 l..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 100 Kč
Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 50% 50,0% 0,7 l..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 990 Kč
Foursquare Epilogue 57,0% 0,7 lFoursquare Epilogue ECS Mark XXXI představuje vyvrcholení legendární série, která začala v..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 950 Kč
Old St. Croix XO Reserve 175 Years Anniversary 42,0% 0,7 lAlbert Heinrich Riise byl dánský cestovatel a dobrodruh, který se v roce 1838 stal prvním..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 310 Kč
Clairin Sajous 2020 55,2% 0,7 lHaiti je jedno z posledních míst na světě, kde je stále možné najít čisté nešlechtěné odrů..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 470 Kč
Destilérka Svach (Svachovka) Tuzemák River Dog 38% 0,7lTuzemák River Dog 38%
Tuzemský rum, který ukazuje, že se to dá dělat i pořádně. Vznikl jak..
⭐⭐⭐⭐⭐
499 Kč
Old St. Croix Royal Danish Navy The Frigate Jylland 45,0% 0,7 lOld St. Croix Royal Danish Navy The Frigate Jylland je spirit drink na bázi rumu inspirova..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 190 Kč
