Santa Ana Gin & Tonic

Santa Ana Gin & Tonic

890 Kč Do Obchodu
Dostupnost Skladem
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Lahve ginu
Výrobce Santa Ana
Prodejce Dramroom
Více o produktu

Santa Ana Gin & Tonic je prvotřídní gin značky Santa Ana. Tento gin je známý svou jedinečnou chutí a kvalitou. Ideální volba pro přípravu koktejlů nebo pro popíjení samotného. Vynikající kvalita za cenu 890 Kč. Dovolte si luxus v podobě nádherné lahve plné chutného ginu. Produkt je k dostání v online obchodech a porovnávačích cen.

Popis produktu Santa Ana Gin & Tonic

Zvýhodněný set obsahuje gin Santa Ana (0,7 l) a 8 ks Fever-Tree Elderflower Tonic (0,2 l). Namíchejte sobě a přátelům jedinečný G&T - Santa Ana „nahoře bez“ za zvýhodněnou cenu 790 Kč (běžně 1 160 Kč). Zažijte explozi chutí v ikonické lahvi, která připomíná luxusní flakon. Gin Santa Ana vzdává hold stejnojmennému legendárnímu filipínskému kabaretnímu klubu. Gin je inspirovaný nenapodobitelnými tančírnami Manily 20. let minulého století a jejím korunním klenotem, legendárním kabaretem Santa Ana. Kabaret Santa Ana, zasazený do nádhery filipínského hnutí art deco, byl hudebním prostorem tehdejších Manilanů a stejnojmenný gin evokuje půvab a dekadenci této nezapomenutelné éry. Nádherně zpracovaný gin Santa Ana, prezentovaný v úžasné, na míru vyrobené lahvi inspirované stylem art deco, evokuje nostalgii zakouřených tropických místností milovníků šampaňského, swingu big bandu a lesku a dekadence dnů dávno minulých. Je milostným dopisem Manile dvacátých let minulého století a přináší...

Kupte si Santa Ana Gin & Tonic za 890 Kč v obchodě DramroomKoupit

Informace o Santa Ana Gin & Tonic

V obchodě Dramroom máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte Santa Ana Gin & Tonic ještě dnes jen za 890 Kč v obchodě DramroomKoupit hned

Často kladené otázky o Santa Ana Gin & Tonic

Jaká je nejnižší cena Santa Ana Gin & Tonic?

✅ Produkt Santa Ana Gin & Tonic můžete koupit již od 890 Kč v eshopu Dramroom.

Kde je možné koupit Santa Ana Gin & Tonic?

✅ Tento produkt Santa Ana Gin & Tonic si můžete koupit například v obchodě Dramroom.

Je Santa Ana Gin & Tonic skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt Santa Ana Gin & Tonic skladem. Dostupný je i v eshopu Dramroom.

Nezaujal vás produkt Santa Ana Gin & Tonic? Vyberte si podobné zboží:

Lihovar Poněšice Poněšický AQUAVIT vol 3 43% 0,5lLihovar Poněšice Poněšický AQUAVIT vol 3 43% 0,5lPoněšický Poněšický AQUAVIT vol 3 43% 0,5l vol 3 43% 0,5l Letní kombinace salátové okurky,.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 679 Kč

Pálenice Zubří Zubří Gin z lahve 42% 0,5lPálenice Zubří Zubří Gin z lahve 42% 0,5lGin z lahve 42% V malé rodinné manufaktuře v srdci Valašska vznikla v roce 2018 první séri.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 799 Kč

TŌSH Distillery Olomouc TŌSH Gin SPEKTRUM #1 45% 0,5lTŌSH Distillery Olomouc TŌSH Gin SPEKTRUM #1 45% 0,5lTŌSH Gin SPEKTRUM #1 45% TŌSH Gin Spektrum je nová experimentální řada ginů, ve které se j.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 579 Kč

Svachovka Bee Gees Gin 43% 0,5lSvachovka Bee Gees Gin 43% 0,5lSvachovka Bee Gees Gin 43%  Jeho základ tvoří medové plástve pocházející z vlastních.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 699 Kč

Little Urban Distillery Little Urban Nahoře Bez 43% 0,5lLittle Urban Distillery Little Urban Nahoře Bez 43% 0,5lLittle Urban Nahoře Bez 43% 0,5l Čerstvý jarní bezový květ nechali v lihovaru infuzovat v.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 599 Kč

Garage22 Garage + TMBK 42% 0,5lGarage22 Garage + TMBK 42% 0,5lGarage22 + TMBK 42% TMBK ví, že život je někdy hořkej jak grep a stejně ho milujeme (ten ž.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 990 Kč

Dlabka Sloe gin 35% 0,5lDlabka Sloe gin 35% 0,5lDlabka Sloe gin 35% Sloe Gin patří mezi klasiky ginového světa. Spojíte poctivý ginový zák.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 699 Kč

TŌSH Distillery Olomouc Tōsh Pink Birdy gin 38% 1lTŌSH Distillery Olomouc Tōsh Pink Birdy gin 38% 1lTōsh Pink Birdy gin 38% Pink Birdy gin je ukázkou toho, že český gin nemusí stát jen na ja.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 799 Kč

Garage22 New Make Juniper Spirit 42% 0,5lGarage22 New Make Juniper Spirit 42% 0,5lGarage22 New Make Juniper Spirit 42% 0,5l New make je čirý, nezrající destilát přímo z kot.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 959 Kč

Garage22 Summer Gin 42% 0,5lGarage22 Summer Gin 42% 0,5lGarage22 Summer Gin 42% 0,5l Osvěžující, lahodný, citrusový, extrémně pitelný. Prostě letn.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 599 Kč