Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Ostatní |
| Výrobce | Ratafia almond |
| Prodejce | Dramroom |
| EAN | 8594216700028 |
| Více o produktu | |
Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l je tajemným a osvěžujím artiklem z našeho sortimentu v kategorii Ostatní. Tento alkoholický produkt, který pochází od renomované značky Ratafia almond, určitě najde své místo ve vaší domácí nabídce. Ať už preferujete sladké či hořké, jedno je jisté – Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l vás ohromí svou intenzitou a jedinečnou chutí. A to vše za výhodnou cenu 449 Kč. Srovnávač cen vám umožní zkontrolovat, že se opravdu jedná o neodolatelnou nabídku. Tento produkt si můžete dopřát pro radost, na oslavu či jen tak pro relaxaci. Se Ratafia almond získáte kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.
Popis produktu Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l
Ratafia Višnička 18% Spojení čerstvých surovin a chutí nečekaným způsobem. Višnička je vyrobena z čisté 100% přírodní ovocné višňové šťávy z Francie. Višnička s dotekem mandlí se dvakrát po sobě stala vítězem ocenění Double Golds (2023, 2024) na jedné z nejprestižnějších soutěží na světě San Francisco World Spirits Competition, USA. V roce 2024 ve stejné soutěži získala také ocenění Best of Class a odbornou porotou byla uznána jako nejlepší na světě v kategorii nízko alkoholických nápojů. Višnička je sama o sobě vynikajícím aperitivem. V kombinaci s tonikem snadno připravíte osvěžující koktejl. Skvěle funguje se sýry nebo ovocnými dezerty, jako je meruňkový dort nebo creme brulée. Barva: Tmavá, rubínová červeň Chuť: Čerstvá šťáva z natrhaných višní s lehkým nádechem mandle
Kupte si Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l za 449 Kč v obchodě DramroomKoupit
Informace o Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l
V obchodě Dramroom máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.
Kupte Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l ještě dnes jen za 449 Kč v obchodě DramroomKoupit hned
Často kladené otázky o Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l
Jaká je nejnižší cena Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l?
✅ Produkt Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l můžete koupit již od 449 Kč v eshopu Dramroom.
Kde je možné koupit Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l?
✅ Tento produkt Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l si můžete koupit například v obchodě Dramroom.
Je Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l skladem a připravený na odeslání?
✅ Ano, momentálně je produkt Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l skladem. Dostupný je i v eshopu Dramroom.
Jaký má EAN kód produkt Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l?
✅ Produkt Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l má EAN kód : 8594216700028
Nezaujal vás produkt Ratafia almond Ratafia Višnička 18% 0,5l? Vyberte si podobné zboží:
Žufánek Kontušovka 40% 0,5lKontušovka 40%
Původní polský recept z roku 1901 složený z anýzu, fenyklu, koriandru a kmí..
⭐⭐⭐⭐⭐
479 Kč
Ratafia almond Ratafia Mandlička 33% 0,5lRatafia Mandlička 33%
Mandlička je všestranný ovocný aperitiv, který s vyrábí z mandlové s..
⭐⭐⭐⭐⭐
449 Kč
Ratafia almond Ratafia Jeřabinka 18%Ratafia Jeřabinka 18%
Aronie s jemným dotekem mandlí se stala vítězem ocenění Double Gold..
⭐⭐⭐⭐⭐
449 Kč
Jenčík a dcery Ďábelský krvesaj 24% 1lĎábelský krvesaj 24% 0,1l
Temně červená barva nese svůj původ v přírodní třešňové šťávě, k..
⭐⭐⭐⭐⭐
399 Kč
Lihovar Lžín Lžínská Griotka 25% 0,5lLžínská Griotka 25% 0,5l
Poctivá griotka či višňovka chcete-li s jemnou kysele navinulou c..
⭐⭐⭐⭐⭐
319 Kč
Endorphin gin Endorphin Máma 25% 0,5lEndorphin Máma 25% 0,5l
Malinový likér s jemnou mátovou linkou - je to oslava jednoduchost..
⭐⭐⭐⭐⭐
499 Kč
GALLI DISTILLERY Galli Mandlový likér 25% 0,2lGalli Mandlový likér 25%
Mandlový likér, jehož základem je jablkový destilát. V něm se mac..
⭐⭐⭐⭐⭐
219 Kč
GALLI DISTILLERY Galli Kávový likér 20% 0,5lGalli Kávový likér 20% 0,5l
Kdo by neměl rád sladkosti? A kdo kávu? Spojení obojího přináš..
⭐⭐⭐⭐⭐
389 Kč
Dlabka Třešinka v marcipánu 17% 0,7lDlabka Třešinka v marcipánu 17% 0,7l
Sametově jemný likér postavený na sudově vyzrálé třeš..
⭐⭐⭐⭐⭐
579 Kč
Dlabka Bílá bezinka 25% 0,5lDlabka Bílá bezinka 25% 0,5l
Vůně připomíná rozkvetlou zahradu v plném létě, chuť pak domá..
⭐⭐⭐⭐⭐
449 Kč
