Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Nápoje |
| Výrobce | Pusser's |
| Prodejce | Warehouse1 |
| EAN | 5060577610199 |
| Více o produktu | |
Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l je vysoce kvalitní alkoholický nápoj od renomované značky Pusser's. Tento výjimečný produkt, který je oblíbený mezi milovníky dobrého pití, je nyní dostupný za neodolatelnou cenu 1 370 Kč. Vyzkoušejte Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l a užijte si jeho jedinečnou chuť a aroma. Skvělá volba pro ty, kteří si chtějí dopřát něco výjimečného. Tento produkt najdete v našem katalogu v sekci porovnávače cen.
Popis produktu Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l
Každý rok vydává společnost Pusser's limitovanou edici svého rumu. Pro rok 2022 to byl Deptford a letos přichází na řadu Coronation. Tato limitovaná edice námořnického rumu z vybraných palíren v Guyaně a na Trinidadu byla vyrobena na počest korunovace nového krále Karla III. a královny manželky Camilly, která se uskutečnila 6. května 2023. Připijte si tímto rumem na moment, kdy byla na hlavu Karla III. nasazena koruna svatého Eduarda a popřejte novému králi a královně Spojeného království a jeho Společenství dlouhý život a klidnou vládu. Tento jemný blend stařených rumů byl lahvován při námořnické síle 54,5 %. Jeho chuťový profil je velmi podobný rumu, který se podával 31. července 1970, kdy Britské královské námořnictvo vyhlásilo ukončení denního výdeje rumu na všech svých lodích, čímž skončila nejdelší tradice v historii námořnictví. Aroma: dlouhotrvající a perfektně vyvážené tóny koření, ovoce a dřeva. Chuť: jemný ovocný profil s tóny smetany, vanilky, vánočního koření a...
Kupte si Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l za 1 370 Kč v obchodě Warehouse1Koupit
Informace o Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l
V obchodě Warehouse1 máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.
Kupte Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l ještě dnes jen za 1 370 Kč v obchodě Warehouse1Koupit hned
Často kladené otázky o Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l
Jaká je nejnižší cena Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l?
✅ Produkt Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l můžete koupit již od 1 370 Kč v eshopu Warehouse1.
Kde je možné koupit Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l?
✅ Tento produkt Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l si můžete koupit například v obchodě Warehouse1.
Je Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l skladem a připravený na odeslání?
✅ Ano, momentálně je produkt Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l skladem. Dostupný je i v eshopu Warehouse1.
Jaký má EAN kód produkt Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l?
✅ Produkt Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l má EAN kód : 5060577610199
Nezaujal vás produkt Pusser's Coronation Reserve 2023 54,5% 0,7 l? Vyberte si podobné zboží:
Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 52,5% 52,5% 0,7 l..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 050 Kč
Clairin Ansyen Vaval 49 Mois Cask Va16Cr-2 48,2% 0,7 lTato láhev je fascinujícím dokladem haitského rumového řemesla a patří do exkluzivní řady..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 670 Kč
Zvýhodněný set = Aperol + Cinzano Pro-Spritz 11,26% 1,45 lVše, co potřebujete pro přípravu dokonalého koktejlu Aperol Spritz. Aperol představuje ztě..
⭐⭐⭐⭐⭐
510 Kč
Savanna Unshared Cask Czech Republic 2026 59,2% 0,5 lLahve budou expedovány nejdříve KONCEM ČERVENCE. čASOVĚ OMEZENÁ AKČNÍ CENA 2490,- Unikátní..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 490 Kč
Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 55% 55,0% 0,7 l..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 100 Kč
Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 50% 50,0% 0,7 l..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 990 Kč
The Legendary Midnight Silkie 46,0% 0,7 lThe Midnight Silkie představuje nejvíce nakouřenou whiskey irské značky Silkie, která dopl..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 040 Kč
The Legendary Dark Silkie 46,0% 0,7 lThe Dark Silkie byla uvedena na trh v roce 2020 a představuje bohatou, kouřovou, rašelinov..
⭐⭐⭐⭐⭐
960 Kč
Foursquare Epilogue 57,0% 0,7 lFoursquare Epilogue ECS Mark XXXI představuje vyvrcholení legendární série, která začala v..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 950 Kč
Mossburn 12YO Foursquare Rum Cask 57,7% 0,7 lMossburn 12 YO Foursquare Rum Cask je výjimečná dvanáctiletá skotská blended malt whisky,..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 580 Kč
