Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l

Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l

2 180 Kč Do Obchodu
Dostupnost Skladem
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Nápoje
Výrobce Ferrand Cognac
Prodejce Warehouse1
EAN 3460410535016
Více o produktu

Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l je vysoce kvalitní alkoholický nápoj od renomované značky Ferrand Cognac. Tento výjimečný produkt, který je oblíbený mezi milovníky dobrého pití, je nyní dostupný za neodolatelnou cenu 2 180 Kč. Vyzkoušejte Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l a užijte si jeho jedinečnou chuť a aroma. Skvělá volba pro ty, kteří si chtějí dopřát něco výjimečného. Tento produkt najdete v našem katalogu v sekci porovnávače cen.

Popis produktu Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l

Ferrand Cognac reprezentuje 380 let historie a speciální odkaz rodiny Ferrand v regionu Grande Champagne. Právě z této oblasti také pochází 100 % hroznů, které se používají pro výrobu koňaků značky Ferrand. Navzdory tomu, že se na místních vinicích pěstují i starší, původní odrůdy, jako je například Colombard, základem pro Ferrand Single Cask Cognac 2017 je odrůda Ugni Blanc. Jedná se o vysoce kvalitní koňak, jenž byl destilován pomocí tradičního měděného destilačního zařízení a následně uložen k zrání do sudu z francouzského dubu, kde již dříve koňak zrál, a do sudu po víně Pineau des Charentes, z něhož byl přímo lahvován o síle 57,9 % alkoholu. I díky tomu mohou příznivci koňaku nalézat v této edici autentickou chuť a unikátní kvality. Každý sud je totiž výjimečným a větší individualitu asi jen stěží potkáte. Často jsou jako single cask uváděny jen ty nejlepší a nejzvláštnější destiláty, a to samozřejmě platí i pro Ferrand Single Cask Cognac 2017, jenž je určen nejen...

Kupte si Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l za 2 180 Kč v obchodě Warehouse1Koupit

Informace o Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l

V obchodě Warehouse1 máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l ještě dnes jen za 2 180 Kč v obchodě Warehouse1Koupit hned

Často kladené otázky o Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l

Jaká je nejnižší cena Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l?

✅ Produkt Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l můžete koupit již od 2 180 Kč v eshopu Warehouse1.

Kde je možné koupit Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l?

✅ Tento produkt Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l si můžete koupit například v obchodě Warehouse1.

Je Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l skladem. Dostupný je i v eshopu Warehouse1.

Jaký má EAN kód produkt Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l?

✅ Produkt Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l má EAN kód : 3460410535016

Nezaujal vás produkt Pierre Ferrand Single Cask 57,9% 0,7 l? Vyberte si podobné zboží:

Ferrand 1840 45,0% 0,7 lFerrand 1840 45,0% 0,7 lFerrand 1840 Original Formula je prémiový koňak z oblasti Grande Champagne, který vyniká s.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 170 Kč

Citadelle Bajan 41,4% 0,7 lCitadelle Bajan 41,4% 0,7 lCitadelle Bajan je limitovaná edice prémiového ginu, která spojuje francouzskou eleganci s.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 780 Kč

Cantina Pupo Asti Dolce 8,5% 0,75 lCantina Pupo Asti Dolce 8,5% 0,75 lCantina Pupo Asti D.O.C.G. Dolce je vyhlášené italské sladké šumivé víno z regionu Piemont.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 260 Kč

Cantina Pupo Prosecco D.O.C. Extra Dry 11,0% 0,75 lCantina Pupo Prosecco D.O.C. Extra Dry 11,0% 0,75 lCantina Pupo Prosecco D.O.C. Extra Dry je elegantní šumivé víno z italského regionu Veneto.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 260 Kč

Aperol 0,7L 2026 11,0% 0,7 lAperol 0,7L 2026 11,0% 0,7 lAperol je ikonický italský aperitiv s nezaměnitelnou oranžovou barvou, svěží hořkosladkou.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 370 Kč

Old St. Croix Royal Danish Navy The Frigate Jylland 45,0% 0,7 lOld St. Croix Royal Danish Navy The Frigate Jylland 45,0% 0,7 lOld St. Croix Royal Danish Navy The Frigate Jylland je spirit drink na bázi rumu inspirova.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 290 Kč

Cinzano Prosecco D.O.C. 11,0% 0,75 lCinzano Prosecco D.O.C. 11,0% 0,75 lPočátek značky Cinzano sahá do roku 1757. Bratři Carlo Stefano a Giovanni Giacomo Cinzano.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 240 Kč

Warehouse #1 Legendary Marques NYE/WK 52,0% 0,7 lWarehouse #1 Legendary Marques NYE/WK 52,0% 0,7 lWarehouse #1 Legendary Marques NYE/WK je vysoce esterový rum s tóny čersvého tropického ov.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 940 Kč

Warehouse #1 Legendary Marques MLC 52,0% 0,7 lWarehouse #1 Legendary Marques MLC 52,0% 0,7 lWarehouse #1 Legendary Marques MLC se vyznačuje hlubokým aromatickým profilem, který tvoří.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 940 Kč

Warehouse #1 Legendary Marques TECA 52,0% 0,7 lWarehouse #1 Legendary Marques TECA 52,0% 0,7 lWarehouse #1 Legendary Marques TECA je neuvěřitelně divoký rum s vysokým obsahem esterů, k.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 940 Kč