Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l

Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l

699 Kč Do Obchodu
Dostupnost Skladem
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Pálenky
Výrobce Lihovar Poněšice
Prodejce Lihovárek
Více o produktu

Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l je vynikající pálenka od značky Lihovar Poněšice, která nadchne všechny milovníky silných alkoholických nápojů. Tato exkluzivní pálenka se vyznačuje bohatou chutí a jedinečným aroma, které je výsledkem tradiční receptury a pečlivé výroby. Přesvědčte se o kvalitě tohoto produktu sami a zařaďte ho do své domácí baru. 699 Kč je více než příznivá s ohledem na vysokou kvalitu a jedinečný zážitek, který vám tento produkt nabídne.

Popis produktu Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l

Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l Po destilaci putovala pálenka do francouzského dubového sudu. V něm zrála 1 rok. Harmonické spojení dřeva, hruškovice a líbivých vanilkových tónů chuti vás učaruje.

Kupte si Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l za 699 Kč v obchodě LihovárekKoupit

Informace o Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l

V obchodě Lihovárek máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l ještě dnes jen za 699 Kč v obchodě LihovárekKoupit hned

Často kladené otázky o Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l

Jaká je nejnižší cena Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l?

✅ Produkt Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l můžete koupit již od 699 Kč v eshopu Lihovárek.

Kde je možné koupit Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l?

✅ Tento produkt Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l si můžete koupit například v obchodě Lihovárek.

Je Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l skladem. Dostupný je i v eshopu Lihovárek.

Nezaujal vás produkt Lihovar Poněšice Poněšická Hruškovice barrel edition 50% 0,5l? Vyberte si podobné zboží:

Palírna Radlík Radlík Slivovice 50% 0,5lPalírna Radlík Radlík Slivovice 50% 0,5lRadlík Slivovice 50% Radlík tentokrát sáhl po trochu klasičtější a přitom vlastně divočejš.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 599 Kč

Raspenava distillery Raspenava Ginger 48% 0,5lRaspenava distillery Raspenava Ginger 48% 0,5lRaspenava Ginger 48%.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 290 Kč

Raspenava distillery Raspenava Red Grep 44% 0,5lRaspenava distillery Raspenava Red Grep 44% 0,5lRaspenava Red Grep 44% Ve vůni je až olejnatě svěží. V chuti pak jako byste loupali čerstv.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 290 Kč

PALAVA DISTILLERY Palava Višňovice 45% 0,5lPALAVA DISTILLERY Palava Višňovice 45% 0,5lPalava Višňovice 45% Višňovice není destilát, který běžný člověk nepije každý den.  T.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 649 Kč

PALAVA DISTILLERY Palava Slivovice 45% 0,5lPALAVA DISTILLERY Palava Slivovice 45% 0,5lPalava Slivovice 45% 0,5l PALAVA DISTILLERY je mladý rodinný lihovar schovaný pod kopci Pá.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 649 Kč

PALAVA DISTILLERY Palava Hruškovice Williams 42% 0,5lPALAVA DISTILLERY Palava Hruškovice Williams 42% 0,5lPalava Hruškovice Williams 42% PALAVA DISTILLERY je mladý rodinný lihovar schovaný pod kop.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 999 Kč

Pálenice Bučkovi Bučkova Oskerušovice 48% 0,5lPálenice Bučkovi Bučkova Oskerušovice 48% 0,5lBučkova Oskerušovice 48% Jeřáb oskeruše není strom pro netrpělivé. Dožívá se stovek let, a.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 2 599 Kč

Pálenice Bučkovi Bučkova Hruškovice Williamsova Čáslavka 48% 0,5lPálenice Bučkovi Bučkova Hruškovice Williamsova Čáslavka 48% 0,5lBučkova Hruškovice Williamsova Čáslavka 48% Jsou odrůdy, se kterými můžete experimentovat... ⭐⭐⭐⭐⭐ 599 Kč

Pálenice Bučkovi Bučkova Ananasovice 46% 0,5lPálenice Bučkovi Bučkova Ananasovice 46% 0,5lBučkova Ananasovice 46% 0,5l Lahodný destilát s výrazně aromatickou vůní. V jeho lahodné c.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 899 Kč

Pálenice Bučkovi Bučkova Banánovice 46% 0,5lPálenice Bučkovi Bučkova Banánovice 46% 0,5lBučkova Banánovice 46% 0,5l Výjimečný destilát, vyrobený z banánů z Pobřeží slonoviny okou.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 879 Kč