La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l

La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l

730 Kč Do Obchodu
Dostupnost Skladem
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Nápoje
Výrobce Bonaventura Maschio
Prodejce Warehouse1
EAN 8002394001795
Více o produktu

La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l je vysoce kvalitní alkoholický nápoj od renomované značky Bonaventura Maschio. Tento výjimečný produkt, který je oblíbený mezi milovníky dobrého pití, je nyní dostupný za neodolatelnou cenu 730 Kč. Vyzkoušejte La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l a užijte si jeho jedinečnou chuť a aroma. Skvělá volba pro ty, kteří si chtějí dopřát něco výjimečného. Tento produkt najdete v našem katalogu v sekci porovnávače cen.

Popis produktu La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l

Tato grappa je věnována Bonaventuře Maschiovi, zakladateli společnosti, který se narodil v roce 1903. Nejenže jí propůjčil své jméno, ale také osobitý styl, charakter a zkušenosti, které se dnes řadí mezi základní kameny řemeslné výroby destilátů. Jedná se o grappu s výraznou osobností – mistrně vyvážený blend z různých odrůd hroznů, destilovaných v tradičních měděných kotlích. Aroma: intenzivně ovocné a květinové, tóny jablek a bylin. Chuť: plná a komplexní.

Kupte si La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l za 730 Kč v obchodě Warehouse1Koupit

Informace o La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l

V obchodě Warehouse1 máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l ještě dnes jen za 730 Kč v obchodě Warehouse1Koupit hned

Často kladené otázky o La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l

Jaká je nejnižší cena La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l?

✅ Produkt La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l můžete koupit již od 730 Kč v eshopu Warehouse1.

Kde je možné koupit La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l?

✅ Tento produkt La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l si můžete koupit například v obchodě Warehouse1.

Je La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l skladem. Dostupný je i v eshopu Warehouse1.

Jaký má EAN kód produkt La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l?

✅ Produkt La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l má EAN kód : 8002394001795

Nezaujal vás produkt La Grappa 903 Tipica 45,0% 0,7 l? Vyberte si podobné zboží:

Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 52,5% 52,5% 0,7 lNeisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 52,5% 52,5% 0,7 l.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 2 050 Kč

Clairin Ansyen Vaval 49 Mois Cask Va16Cr-2 48,2% 0,7 lClairin Ansyen Vaval 49 Mois Cask Va16Cr-2 48,2% 0,7 lTato láhev je fascinujícím dokladem haitského rumového řemesla a patří do exkluzivní řady.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 670 Kč

Zvýhodněný set = Aperol + Cinzano Pro-Spritz 11,26% 1,45 lZvýhodněný set = Aperol + Cinzano Pro-Spritz 11,26% 1,45 lVše, co potřebujete pro přípravu dokonalého koktejlu Aperol Spritz. Aperol představuje ztě.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 510 Kč

Savanna Unshared Cask Czech Republic 2026 59,2% 0,5 lSavanna Unshared Cask Czech Republic 2026 59,2% 0,5 lLahve budou expedovány nejdříve KONCEM ČERVENCE. čASOVĚ OMEZENÁ AKČNÍ CENA 2490,- Unikátní.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 2 490 Kč

Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 55% 55,0% 0,7 lNeisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 55% 55,0% 0,7 l.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 2 100 Kč

Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 50% 50,0% 0,7 lNeisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 50% 50,0% 0,7 l.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 990 Kč

The Legendary Midnight Silkie 46,0% 0,7 lThe Legendary Midnight Silkie 46,0% 0,7 lThe Midnight Silkie představuje nejvíce nakouřenou whiskey irské značky Silkie, která dopl.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 040 Kč

The Legendary Dark Silkie 46,0% 0,7 lThe Legendary Dark Silkie 46,0% 0,7 lThe Dark Silkie byla uvedena na trh v roce 2020 a představuje bohatou, kouřovou, rašelinov.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 960 Kč

Foursquare Epilogue 57,0% 0,7 lFoursquare Epilogue 57,0% 0,7 lFoursquare Epilogue ECS Mark XXXI představuje vyvrcholení legendární série, která začala v.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 2 950 Kč

Mossburn 12YO Foursquare Rum Cask 57,7% 0,7 lMossburn 12YO Foursquare Rum Cask 57,7% 0,7 lMossburn 12 YO Foursquare Rum Cask je výjimečná dvanáctiletá skotská blended malt whisky,.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 580 Kč