Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l

Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l

5 260 Kč Do Obchodu
Dostupnost Skladem
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Akce
Výrobce Henri Giraud
Prodejce Warehouse1
EAN 8594057573478
Více o produktu

Výhodná akce! S potěšením představujeme Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l od renomované značky Henri Giraud. Tento prvotřídní alkoholický produkt by nesměl chybět v žádné domácnosti při speciálních příležitostech nebo při setkání s přáteli. U nás můžete tento produkt zakoupit za speciální akční cenu 5 260 Kč. Nezmeškejte jedinečnou příležitost zařadit tento vynikající produkt do své osobní sbírky nebo udělat radost svým blízkým. Srovnejte si ceny a uvidíte, že náš akční cenový přehled vám nabízí ten nejlepší obchod. Nečekejte, počet kusů za tuto cenu je omezen.

Popis produktu Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l

Výjimečné tiché červené víno z Champagne, které okouzlí svou elegancí a jemností – srovnatelné s velkými burgundskými víny. Toto červené cuvée vzniká z nejkvalitnějších hroznů odrůdy Pinot Noir, pocházejících z terroiru v obci Aÿ, v údolí řeky Marne. Hrozny jsou vinifikovány jako celé hrozny a více než 10 dní macerovány za studena, což vínu dodává jeho sytou barvu a výrazné aroma zralého, šťavnatého a svěže ovocného profilu – typického pro špičkový Pinot Noir z Champagne. Víno je navíc garantováno jako zcela bez reziduí pesticidů, herbicidů nebo fungicidů.

Kupte si Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l za 5 260 Kč v obchodě Warehouse1Koupit

Informace o Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l

V obchodě Warehouse1 máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l ještě dnes jen za 5 260 Kč v obchodě Warehouse1Koupit hned

Často kladené otázky o Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l

Jaká je nejnižší cena Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l?

✅ Produkt Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l můžete koupit již od 5 260 Kč v eshopu Warehouse1.

Kde je možné koupit Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l?

✅ Tento produkt Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l si můžete koupit například v obchodě Warehouse1.

Je Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l skladem. Dostupný je i v eshopu Warehouse1.

Jaký má EAN kód produkt Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l?

✅ Produkt Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l má EAN kód : 8594057573478

Nezaujal vás produkt Henri Giraud Coteaux Champenois Rouge 2018 12,0% 0,75 l? Vyberte si podobné zboží:

Palírna Radlík Beton 2.0 - Radlík Bezinkovice + 8x GUILTY Tonic LIMEPalírna Radlík Beton 2.0 - Radlík Bezinkovice + 8x GUILTY Tonic LIMEBeton 2.0 - Radlík Bezinkovice + 8x GUILTY Tonic LIME Úplně jiný BETON, i když is it? Bech.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 899 Kč

Lihovarek.cz  Zelená Svach + 8x GUILTY Tonic LIMELihovarek.cz Zelená Svach + 8x GUILTY Tonic LIMEZelená Svach + 8x GUILTY Tonic LIME Někdy fakt není potřeba hledat komplikované cesty. Sta.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 449 Kč

Martenz Malinovice + 8x GUILTY Tonic LIMEMartenz Malinovice + 8x GUILTY Tonic LIMEMartenz Malinovice + 8x GUILTY Tonic LIME Malinovice je aromatická bomba. A to samo o sobě.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 990 Kč

Lihovarek.cz  Bottle Battle #22 Tōsh Birdy vs. Slovácká Borovička + 12x GUILTY TonicLihovarek.cz Bottle Battle #22 Tōsh Birdy vs. Slovácká Borovička + 12x GUILTY TonicBottle Battle #22 Tōsh Birdy vs. Slovácká Borovička + 12x GUILTY Tonic Jednoznačným vítěze.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 199 Kč

Lihovarek.cz  Tōsh Birdy + 12x GUILTY Lime TonicLihovarek.cz Tōsh Birdy + 12x GUILTY Lime TonicTōsh Birdy + 12x GUILTY Lime Tonic Tohle je set, se kterým vás špičkový G&T vyjde.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 899 Kč

Lihovarek.cz  Tōsh Pink Birdy + 12x GUILTY Lime TonicLihovarek.cz Tōsh Pink Birdy + 12x GUILTY Lime TonicTōsh Pink Birdy + 12x GUILTY Lime Tonic Pink Birdy gin je ukázkou toho, že český gin nemus.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 899 Kč

Lihovarek.cz  Bottle Battle #21 Radlík Andula vs. Raspenava AnanasoviceLihovarek.cz Bottle Battle #21 Radlík Andula vs. Raspenava AnanasoviceBottle Battle #21 Radlík Andula vs. Raspenava Ananasovice.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 649 Kč

Lihovarek.cz  Bottle Battle #11 St.Antoine vs. Spicy MasalaLihovarek.cz Bottle Battle #11 St.Antoine vs. Spicy MasalaBottle Battle #11 St.Antoine vs. Spicy Masala Pít či nepít. To je oč tu běží. V dnešním so.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 199 Kč

Beekeeper's gin + 12x GUILTY Tonic DRYBeekeeper's gin + 12x GUILTY Tonic DRYBeekeeper's gin + 12x 💋GUILTY Tonic DRY V každém produktu značky Beekeeper's  bude ro.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 749 Kč

TŌSH Distillery Olomouc TOSH Gin od lesa + 12x GUILTY Tonic DRYTŌSH Distillery Olomouc TOSH Gin od lesa + 12x GUILTY Tonic DRYTŌSH Gin od lesa + 12x 💋GUILTY Tonic DRY Gin od lesa je založený na lokálním teroáru Hané... ⭐⭐⭐⭐⭐ 999 Kč