Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l

Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l

655 Kč Do Obchodu
Dostupnost Skladem
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Lahve ginu
Výrobce Garage22
Prodejce Dramroom
EAN 8594197953635
Více o produktu

Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l je prvotřídní gin značky Garage22. Tento gin je známý svou jedinečnou chutí a kvalitou. Ideální volba pro přípravu koktejlů nebo pro popíjení samotného. Vynikající kvalita za cenu 655 Kč. Dovolte si luxus v podobě nádherné lahve plné chutného ginu. Produkt je k dostání v online obchodech a porovnávačích cen.

Popis produktu Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l

Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l Základem tohoto lehce štiplavého ginu je limeta, čerstvý koriandr a zelené jalapeño papričky. Jeho chuť je výrazná a hravá. Profil svěží, citrusový s dlouhotrvajícím závěrem. Koktejlům dodává nový rozměr a zábavný mexický charakter. Doporučujeme vyzkoušet v kombinaci s grepovou sodou a v koktejlu jako je Margarita, Paloma, Gin & Tonic. Hlavní botanicals: jalovec, koriandr, angelika, jalapeño, limeta, koriandr listy, kafr, pomeranč Aroma: bohaté, citrusové, s jemnými tóny jalapeño papričky Chuť: svěží, sladká, zábavná po pikantním jalapeño IWSC 2024 Vibrant with excellent definition and focus, this spirit lures you in with notes of fresh kafir lime and jalapeno pepper. The palate is deep and complex with seamlessly integrated botanicals and a heat that gradually builds in intensity. Exceptionally well composed with an aromatic finish.  

Kupte si Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l za 655 Kč v obchodě DramroomKoupit

Informace o Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l

V obchodě Dramroom máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l ještě dnes jen za 655 Kč v obchodě DramroomKoupit hned

Často kladené otázky o Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l

Jaká je nejnižší cena Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l?

✅ Produkt Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l můžete koupit již od 655 Kč v eshopu Dramroom.

Kde je možné koupit Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l?

✅ Tento produkt Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l si můžete koupit například v obchodě Dramroom.

Je Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l skladem. Dostupný je i v eshopu Dramroom.

Jaký má EAN kód produkt Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l?

✅ Produkt Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l má EAN kód : 8594197953635

Nezaujal vás produkt Garage22 Fiesta Gin 42% 0,5l? Vyberte si podobné zboží:

Hombre's Gin Hombre's Raspberry Gin 41% 0,7lHombre's Gin Hombre's Raspberry Gin 41% 0,7lHombre's Rapsberry Gin 41% 0,7l Jak vyjádřit chuť malin z českého lesa ve spojení s tím ne.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 799 Kč

Hombre's Gin Hombre's Lychee Gin 41% 0,7lHombre's Gin Hombre's Lychee Gin 41% 0,7lHombre's Lychee Gin 41% 0,7l Co se stane, když se potká ten nejkvalitnější jalovec s netra.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 799 Kč

Hombre's Gin Hombre's Handcrafted Premium gin 43,6% 0,7lHombre's Gin Hombre's Handcrafted Premium gin 43,6% 0,7lHombre's Handcrafted Premium gin 43,6% Aby se zaručila skvělá chuť, aroma a vybalancovaná.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 990 Kč

Hombre's Gin Hombre's Handcrafted Original gin 41% 0,7lHombre's Gin Hombre's Handcrafted Original gin 41% 0,7lHombre's Handcrafted Original gin 41% Unikátní výběr jen těch nejlepších botanicals z celé.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 799 Kč

Hombre's Gin Hombre's Grapefruit Gin 41% 0,7lHombre's Gin Hombre's Grapefruit Gin 41% 0,7lHombre's Grapefruit Gin 41% 0,7l Receptura HOMBRES GRAPEFRUIT Ginu, jejíž podstatou je jem.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 799 Kč

Žufánek Oktagon gin 45% 0,5lŽufánek Oktagon gin 45% 0,5lŽufánek Oktagon gin 45% Deset let, jedna vášeň. Tisíce hodin odříkání, pot a nespočet neza.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 1 299 Kč

Destilérka Svach (Svachovka) Svachovka Gin Jaro 46% 0,5lDestilérka Svach (Svachovka) Svachovka Gin Jaro 46% 0,5lSvachovka Gin Jaro 46% Suroviny do jarního ginu se sbírali na jaře 2021. V okolí Svachovk.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 649 Kč

Žufánek OMG Oh My Gin 45% 0,1lŽufánek OMG Oh My Gin 45% 0,1l.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 149 Kč

Garage22 Pride gin 2026 42% 0,5lGarage22 Pride gin 2026 42% 0,5lGarage22 Pride gin 2026 42% 0,5l Oslavte rozmanitost a svobodu ve stylovém lesku! Jako už.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 690 Kč

GALLI DISTILLERY GALLI's Citrus Mint Gin 43% 0,5lGALLI DISTILLERY GALLI's Citrus Mint Gin 43% 0,5lGALLI's Citrus Mint Gin 43% Tetno gin z dílby GALLI Distillery je postaven na velejemném o.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 549 Kč