Doorly's XO 43,0% 0,7 l
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Nápoje |
| Výrobce | Doorlys |
| Prodejce | Warehouse1 |
| EAN | 724803000868 |
| Více o produktu | |
Doorly's XO 43,0% 0,7 l je vysoce kvalitní alkoholický nápoj od renomované značky Doorlys. Tento výjimečný produkt, který je oblíbený mezi milovníky dobrého pití, je nyní dostupný za neodolatelnou cenu 890 Kč. Vyzkoušejte Doorly's XO 43,0% 0,7 l a užijte si jeho jedinečnou chuť a aroma. Skvělá volba pro ty, kteří si chtějí dopřát něco výjimečného. Tento produkt najdete v našem katalogu v sekci porovnávače cen.
Popis produktu Doorly's XO 43,0% 0,7 l
Martin Doorly‘s Rum byl prvním rumem exportovaným z Barbadosu v láhvích. Rumy Doorly‘s jsou ve světě dodnes známé a jsou vyráběny v jedné z nejmodernějších destilerií na světě, v destilerii Foursquare, která je postavena na pozemku bývalého cukrovaru z roku 1636. Tato destilerie je vyprojektována a postavena tak, aby byla vysoce úsporná a nezatěžovala životní prostředí. K dosažení unikátního charakteru rumu Doorly‘s XO jsou vybírány master blenderem velmi staré rumy, které se nechávají dále zrát v sudech, ve kterých bylo dříve uloženo španělské Oloroso sherry. Tím dochází k propojení lahodných chutí vyzrálých rumů se sladkostí, kterou dodávají zmíněné sudy. Nově je lahvován při 43 %.
Kupte si Doorly's XO 43,0% 0,7 l za 890 Kč v obchodě Warehouse1Koupit
Informace o Doorly's XO 43,0% 0,7 l
V obchodě Warehouse1 máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.
Kupte Doorly's XO 43,0% 0,7 l ještě dnes jen za 890 Kč v obchodě Warehouse1Koupit hned
Často kladené otázky o Doorly's XO 43,0% 0,7 l
Jaká je nejnižší cena Doorly's XO 43,0% 0,7 l?
✅ Produkt Doorly's XO 43,0% 0,7 l můžete koupit již od 890 Kč v eshopu Warehouse1.
Kde je možné koupit Doorly's XO 43,0% 0,7 l?
✅ Tento produkt Doorly's XO 43,0% 0,7 l si můžete koupit například v obchodě Warehouse1.
Je Doorly's XO 43,0% 0,7 l skladem a připravený na odeslání?
✅ Ano, momentálně je produkt Doorly's XO 43,0% 0,7 l skladem. Dostupný je i v eshopu Warehouse1.
Jaký má EAN kód produkt Doorly's XO 43,0% 0,7 l?
✅ Produkt Doorly's XO 43,0% 0,7 l má EAN kód : 724803000868
Nezaujal vás produkt Doorly's XO 43,0% 0,7 l? Vyberte si podobné zboží:
Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 52,5% 52,5% 0,7 l..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 050 Kč
Clairin Ansyen Vaval 49 Mois Cask Va16Cr-2 48,2% 0,7 lTato láhev je fascinujícím dokladem haitského rumového řemesla a patří do exkluzivní řady..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 670 Kč
Zvýhodněný set = Aperol + Cinzano Pro-Spritz 11,26% 1,45 lVše, co potřebujete pro přípravu dokonalého koktejlu Aperol Spritz. Aperol představuje ztě..
⭐⭐⭐⭐⭐
510 Kč
Savanna Unshared Cask Czech Republic 2026 59,2% 0,5 lLahve budou expedovány nejdříve KONCEM ČERVENCE. čASOVĚ OMEZENÁ AKČNÍ CENA 2490,- Unikátní..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 490 Kč
Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 55% 55,0% 0,7 l..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 100 Kč
Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 50% 50,0% 0,7 l..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 990 Kč
The Legendary Midnight Silkie 46,0% 0,7 lThe Midnight Silkie představuje nejvíce nakouřenou whiskey irské značky Silkie, která dopl..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 040 Kč
The Legendary Dark Silkie 46,0% 0,7 lThe Dark Silkie byla uvedena na trh v roce 2020 a představuje bohatou, kouřovou, rašelinov..
⭐⭐⭐⭐⭐
960 Kč
Foursquare Epilogue 57,0% 0,7 lFoursquare Epilogue ECS Mark XXXI představuje vyvrcholení legendární série, která začala v..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 950 Kč
Mossburn 12YO Foursquare Rum Cask 57,7% 0,7 lMossburn 12 YO Foursquare Rum Cask je výjimečná dvanáctiletá skotská blended malt whisky,..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 580 Kč
