Cubical Premium se skleničkou 0.7l
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Lahve ginu |
| Výrobce | Cubical |
| Prodejce | Dramroom |
| EAN | 8410028902101 |
| Více o produktu | |
Cubical Premium se skleničkou 0.7l je prvotřídní gin značky Cubical. Tento gin je známý svou jedinečnou chutí a kvalitou. Ideální volba pro přípravu koktejlů nebo pro popíjení samotného. Vynikající kvalita za cenu 941 Kč. Dovolte si luxus v podobě nádherné lahve plné chutného ginu. Produkt je k dostání v online obchodech a porovnávačích cen.
Popis produktu Cubical Premium se skleničkou 0.7l
Vysoce kvalitní anglické zrno pro tento gin je třikrát destilováno. Destilace se provádí tradičním způsobem. Používají se pouze přírodní rostlinné látky, včetně Buddhovy ruky (citrón citron), bobule jalovce, semínka koriandru, kořen anděliky, pomerančová a citronová kůra, kořen kosatce, prášek z kořene lékořice, kůra kasie, kůra mandlí a sladké pomeranče. Barva:Čirá . Vůně:Suchá, jalovec, citrusy. Chuť:Ovocná, jalovec, mandle, citrony, tóny bergamotu, sladkých pomerančů.
Kupte si Cubical Premium se skleničkou 0.7l za 941 Kč v obchodě DramroomKoupit
Informace o Cubical Premium se skleničkou 0.7l
V obchodě Dramroom máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.
Kupte Cubical Premium se skleničkou 0.7l ještě dnes jen za 941 Kč v obchodě DramroomKoupit hned
Často kladené otázky o Cubical Premium se skleničkou 0.7l
Jaká je nejnižší cena Cubical Premium se skleničkou 0.7l?
✅ Produkt Cubical Premium se skleničkou 0.7l můžete koupit již od 941 Kč v eshopu Dramroom.
Kde je možné koupit Cubical Premium se skleničkou 0.7l?
✅ Tento produkt Cubical Premium se skleničkou 0.7l si můžete koupit například v obchodě Dramroom.
Je Cubical Premium se skleničkou 0.7l skladem a připravený na odeslání?
✅ Ano, momentálně je produkt Cubical Premium se skleničkou 0.7l skladem. Dostupný je i v eshopu Dramroom.
Jaký má EAN kód produkt Cubical Premium se skleničkou 0.7l?
✅ Produkt Cubical Premium se skleničkou 0.7l má EAN kód : 8410028902101
Nezaujal vás produkt Cubical Premium se skleničkou 0.7l? Vyberte si podobné zboží:
Hombre's Gin Hombre's Raspberry Gin 41% 0,7lHombre's Rapsberry Gin 41% 0,7l
Jak vyjádřit chuť malin z českého lesa ve spojení s tím ne..
⭐⭐⭐⭐⭐
799 Kč
Hombre's Gin Hombre's Lychee Gin 41% 0,7lHombre's Lychee Gin 41% 0,7l
Co se stane, když se potká ten nejkvalitnější jalovec s netra..
⭐⭐⭐⭐⭐
799 Kč
Hombre's Gin Hombre's Handcrafted Premium gin 43,6% 0,7lHombre's Handcrafted Premium gin 43,6%
Aby se zaručila skvělá chuť, aroma a vybalancovaná..
⭐⭐⭐⭐⭐
990 Kč
Hombre's Gin Hombre's Handcrafted Original gin 41% 0,7lHombre's Handcrafted Original gin 41%
Unikátní výběr jen těch nejlepších botanicals z celé..
⭐⭐⭐⭐⭐
799 Kč
Hombre's Gin Hombre's Grapefruit Gin 41% 0,7lHombre's Grapefruit Gin 41% 0,7l
Receptura HOMBRES GRAPEFRUIT Ginu, jejíž podstatou je jem..
⭐⭐⭐⭐⭐
799 Kč
Žufánek Oktagon gin 45% 0,5lŽufánek Oktagon gin 45%
Deset let, jedna vášeň. Tisíce hodin odříkání, pot a nespočet neza..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 299 Kč
Destilérka Svach (Svachovka) Svachovka Gin Jaro 46% 0,5lSvachovka Gin Jaro 46%
Suroviny do jarního ginu se sbírali na jaře 2021. V okolí Svachovk..
⭐⭐⭐⭐⭐
649 Kč
Žufánek OMG Oh My Gin 45% 0,1l..
⭐⭐⭐⭐⭐
149 Kč
Garage22 Pride gin 2026 42% 0,5lGarage22 Pride gin 2026 42% 0,5l
Oslavte rozmanitost a svobodu ve stylovém lesku! Jako už..
⭐⭐⭐⭐⭐
690 Kč
GALLI DISTILLERY GALLI's Citrus Mint Gin 43% 0,5lGALLI's Citrus Mint Gin 43%
Tetno gin z dílby GALLI Distillery je postaven na velejemném o..
⭐⭐⭐⭐⭐
549 Kč
