Cinzano Prosecco D.O.C.
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Alkoholické nápoje |
| Výrobce | Cinzano |
| Prodejce | Dramroom |
| EAN | 8000020005285 |
| Více o produktu | |
Cinzano Prosecco D.O.C. je prémiový alkoholický nápoj od renomované značky Cinzano. Tato vysoce kvalitní volba pro milovníky alkoholu nabízí nezapomenutelný chuťový zážitek. Je ideální pro speciální příležitosti, oslavy nebo jen pro relaxaci po dlouhém dni. Navíc je nyní k dispozici za výhodnou cenu 320 Kč! Srovnávejte ceny a ušetřete na nákupu tohoto jedinečného alkoholického nápoje v našem porovnávači cen.
Popis produktu Cinzano Prosecco D.O.C.
Počátek značky Cinzano sahá do roku 1757. Bratři Carlo Stefano a Giovanni Giacomo Cinzano v té době provozovali cukrářský obchod, do kterého dodávali zemědělské produkty z rodinných pozemků. Experimentovali s recepty na slazení a ochucování vín, což nakonec vedlo k vytvoření jejich vlastního vermutu. V roce 1776 byli bratři Cinzano jmenováni dodavateli specialit na královský savojský dvůr. Jejich obchod, tou dobou již v samém centru Turína, se rychle stal jedním z nejúspěšnějších rodinných podniků. V polovině 19. století byla důvěra královského dvora v rodinu Cinzano dále rozšířena a portfolio Cinzano se tak rozrostlo o šumivá vína. Cinzano Prosecco D.O.C. je svěží suché šumivé víno s kontrolovaným označením původu (D.O.C.- Denominazione di origine controllata). Odrůda Glera, původ v Benátsku a vysoká kvalita z něj dělají autentické prosecco. Ideální jako aperitiv. Obsahuje 11 % alkoholu. Aroma: ovocné, květinové, lehce bylinné, s tóny zeleného jablka a hrušky.Chuť: svěží a současně jemná, dlouhotrvající.
Kupte si Cinzano Prosecco D.O.C. za 320 Kč v obchodě DramroomKoupit
Informace o Cinzano Prosecco D.O.C.
V obchodě Dramroom máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.
Kupte Cinzano Prosecco D.O.C. ještě dnes jen za 320 Kč v obchodě DramroomKoupit hned
Často kladené otázky o Cinzano Prosecco D.O.C.
Jaká je nejnižší cena Cinzano Prosecco D.O.C.?
✅ Produkt Cinzano Prosecco D.O.C. můžete koupit již od 320 Kč v eshopu Dramroom.
Kde je možné koupit Cinzano Prosecco D.O.C.?
✅ Tento produkt Cinzano Prosecco D.O.C. si můžete koupit například v obchodě Dramroom.
Je Cinzano Prosecco D.O.C. skladem a připravený na odeslání?
✅ Ano, momentálně je produkt Cinzano Prosecco D.O.C. skladem. Dostupný je i v eshopu Dramroom.
Jaký má EAN kód produkt Cinzano Prosecco D.O.C.?
✅ Produkt Cinzano Prosecco D.O.C. má EAN kód : 8000020005285
Nezaujal vás produkt Cinzano Prosecco D.O.C.? Vyberte si podobné zboží:
Bernard Pivní pálenka ALE 2026 50,6% 0,5lBernard Pivní pálenka ALE 2025 50,6%
Pálenku ze svrchně kvašeného speciálu Bohemian Ale vy..
⭐⭐⭐⭐⭐
759 Kč
Sudličkova pálenice Sudličkovo Poslední pivo z Pardubic 43% 0,2lSudličkovo Poslední pivo z Pardubic 43%
Kvalitní pivo dává předpoklad výroby kvalitního pi..
⭐⭐⭐⭐⭐
349 Kč
Bernard Pivní Pálenka Barrel Aged 2025 50,6% 0,5lBernard Pivní Pálenka Barrel Aged 2025 50,6% 0,5l
Tři roky odpočívala v sudech z americkéh..
⭐⭐⭐⭐⭐
899 Kč
Bernard Pivní pálenka ALE 2025 50,6% 0,5lBernard Pivní pálenka ALE 2025 50,6%
Pálenku ze svrchně kvašeného speciálu Bohemian Ale vy..
⭐⭐⭐⭐⭐
759 Kč
Anton Kaapl Luxusní dárkové balení likérů 5x0,05lAnton Kaapl Luxusní dárkové balení likérů 5x0,05l
Dárková sada obsahuje:
1 x 0,05 l Anton..
⭐⭐⭐⭐⭐
519 Kč
Sudličkova pálenice Sudličkův LOL Spritz 11% 0,7lSudličkův LOL Spritz 11% 0,7l
LOL Spritz se pyšní svou zářivou oranžovou barvou a unikátní..
⭐⭐⭐⭐⭐
405 Kč
Dlabka Rose gin 42% 0,7lDlabka Rose gin 42%
Gin s poctivým jalovcovým základem povznesený hravými tóny višní. Na z..
⭐⭐⭐⭐⭐
749 Kč
Savanna Unshared Cask Czech Republic 2026 59,2% 0,5 lLahve budou expedovány nejdříve KONCEM ČERVENCE. čASOVĚ OMEZENÁ AKČNÍ CENA 2490,- Unikátní..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 490 Kč
Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 55% 55,0% 0,7 l..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 100 Kč
Neisson Cuvée Spéciale Blanc Tatanka 50% 50,0% 0,7 l..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 990 Kč
