Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5%
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Červená vína |
| Výrobce | Chateau Lafite Rothschild |
| Prodejce | Alkohol.cz |
| EAN | 3760131259117 |
| Více o produktu | |
Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5% je prvotřídní červené víno od značky Chateau Lafite Rothschild. Toto vysoce kvalitní víno je skvělým doplňkem jakékoliv příležitosti nebo slavnostní večeře. Jemně vyladěné aroma a bohaté chuti jsou hlavními rysy tohoto vína, které určitě potěší každého milovníka vína. Za cenu 299 Kč je to skvělá nabídka, kterou si můžete zajistit na našem porovnávači cen. Nechejte se unést chutí tohoto vynikajícího červeného vína.
Popis produktu Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5%
Blason d’Aussières – jemné červené víno z Languedocu s tóny kůže, bylin a koření. Přístupné, harmonické a ideální ke zvěřině.
Kupte si Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5% za 299 Kč v obchodě Alkohol.czKoupit
Informace o Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5%
V obchodě Alkohol.cz máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.
Kupte Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5% ještě dnes jen za 299 Kč v obchodě Alkohol.czKoupit hned
Často kladené otázky o Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5%
Jaká je nejnižší cena Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5%?
✅ Produkt Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5% můžete koupit již od 299 Kč v eshopu Alkohol.cz.
Kde je možné koupit Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5%?
✅ Tento produkt Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5% si můžete koupit například v obchodě Alkohol.cz.
Je Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5% skladem a připravený na odeslání?
✅ Ano, momentálně je produkt Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5% skladem. Dostupný je i v eshopu Alkohol.cz.
Jaký má EAN kód produkt Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5%?
✅ Produkt Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5% má EAN kód : 3760131259117
Nezaujal vás produkt Blason d'Aussieres Languedoc 0,75l 13,5%? Vyberte si podobné zboží:
Casa Charlize Passonata Notte Cuvée 0,75l 13,5%Casa Charlize Passonata Cuvée Notte 13,5 % je plné italské červené víno s tóny zralého ovo..
⭐⭐⭐⭐⭐
135 Kč
Casa Charlize Primitivo Puglia IGT 0,75l 13,5%Casa Charlize Primitivo Puglia IGT 13,5 % je plné italské víno s tóny švestek, třešní, čok..
⭐⭐⭐⭐⭐
159 Kč
Casa Charlize Passonata Rosso 0,75l 13,5%Casa Charlize Passonata Rosso Puglia je exkluzivní červené víno z italské jižní Puglie, kt..
⭐⭐⭐⭐⭐
189 Kč
La Fiole du Pape 0,75l 14,5%La Fiole du Pape 14,5 % je plné francouzské červené víno ve stylu Châteauneuf-du-Pape s tó..
⭐⭐⭐⭐⭐
959 Kč
La Fiole du Pape 1,5l 14,5%La Fiole du Pape 14,5 % je plné francouzské červené víno ve stylu Châteauneuf-du-Pape s tó..
⭐⭐⭐⭐⭐
1 899 Kč
Montepulciano d´Abruzzo Ten Years 0,75l 14% / Rok lahvování 2016Montepulciano d'Abruzzo Ten Years s vůní divoké růže a chutí zralých švestek. Zrálo 24 měs..
⭐⭐⭐⭐⭐
799 Kč
Col Moniér Merlot 0,75l 12%Col Moniér Merlot 12 % z Itálie. Elegantní červené víno s tóny třešní, švestek a jemnou sa..
⭐⭐⭐⭐⭐
199 Kč
Col Moniér Primitivo 0,75l 14%Col Moniér Primitivo 14 % z Itálie. Plné červené víno s tóny tmavého ovoce, koření a samet..
⭐⭐⭐⭐⭐
139 Kč
Grand Vin de Bordeaux Collection 6×0,75l GBStylová dřevěná bedna vybraných Bordeaux vín, která získala na různých světových soutěžích..
⭐⭐⭐⭐⭐
2 009 Kč
Perlage Primitivo Puglia 0,75l 13,5%Perlage Primitivo Puglia 13,5 % z Itálie. Plné červené víno s tóny švestek, třešní a kořen..
⭐⭐⭐⭐⭐
259 Kč
