Absolut Peach 0,05l 38%

Absolut Peach 0,05l 38%

66 Kč Do Obchodu
Dostupnost Skladem
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Mini lahvičky a miniatury alkoholu
Výrobce Absolut
Prodejce Alkohol.cz
EAN 7312040350155
Více o produktu

Absolut Peach 0,05l 38% od značky Absolut je stylová mini lahvička, která spojuje praktické balení s plnohodnotným chuťovým zážitkem. Ideální volba pro ty, kteří rádi objevují nové alkoholické nápoje po malých dávkách, nebo hledají originální drobný dárek. Tato miniatura se skvěle hodí: - do cestovní výbavy nebo na víkendové výlety - jako degustace před koupí větší láhve - do dárkových balíčků, firemních setů či svatebních výslužek - pro sběratele miniatur a milovníky designových lahviček Absolut Peach 0,05l 38% v mini provedení nabízí stejnou kvalitu jako klasické velké balení od Absolut, jen v kompaktnější a cenově dostupnější formě. Cena: 66 Kč

Popis produktu Absolut Peach 0,05l 38%

Absolut Peach 0,05 l je miniatura švédské vodky s přírodní broskvovou příchutí a ovocným charakterem zralých broskví. Ideální do drinků i na cesty. 38 % obj.

Kupte si Absolut Peach 0,05l 38% za 66 Kč v obchodě Alkohol.czKoupit

Informace o Absolut Peach 0,05l 38%

V obchodě Alkohol.cz máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte Absolut Peach 0,05l 38% ještě dnes jen za 66 Kč v obchodě Alkohol.czKoupit hned

Často kladené otázky o Absolut Peach 0,05l 38%

Jaká je nejnižší cena Absolut Peach 0,05l 38%?

✅ Produkt Absolut Peach 0,05l 38% můžete koupit již od 66 Kč v eshopu Alkohol.cz.

Kde je možné koupit Absolut Peach 0,05l 38%?

✅ Tento produkt Absolut Peach 0,05l 38% si můžete koupit například v obchodě Alkohol.cz.

Je Absolut Peach 0,05l 38% skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt Absolut Peach 0,05l 38% skladem. Dostupný je i v eshopu Alkohol.cz.

Jaký má EAN kód produkt Absolut Peach 0,05l 38%?

✅ Produkt Absolut Peach 0,05l 38% má EAN kód : 7312040350155

Nezaujal vás produkt Absolut Peach 0,05l 38%? Vyberte si podobné zboží:

Absolut Lime 0,05l 40%Absolut Lime 0,05l 40%Absolut Lime miniatura, švédská vodka s přírodní limetkovou příchutí a svěžím citrusovým.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 66 Kč

Pama Pomegranate 0,05l 17%Pama Pomegranate 0,05l 17%Degustační vzorek PAMA Pomegranate 0,05 l nabízí autentickou chuť granátového jablka s tón.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 69 Kč